خدمات مشاوره مدیریت

استراتژی ما برای مشاوره مدیریت دارای سه قسمت اساسی است

حل مسائل پیچیده

حل مساله در خدمات مشاوره مدیریت، یعنی یافتن راهکار بهینه برای یک فرصت یا چالش مدیریتی یا بیزینسی پیچیده مطرح شده!

دقیقا همان جایی است که می‌توانیم در بر مدیران تاثیر بگذاریم تا ملاحظه نمایند که می‌توان با مسایل دارای بالاترین درجه پیچیدگی هم مواجه شد و چگونه گام های حل آن را طی کرد.

این مهمترین مهارت برای موفقیت مشاوره مدیریت در شهردانش است.

بهترین کسانی که حل مساله انجام می دهند، به طور مستمر در زمینه توسعه نوآوری ها و نگرش های اثرگذار و انواع راهکارها تلاش می‌کنند.

آن ها دارای 6 ویژگی هستند:

جامع و کل نگرند

مبتنی بر واقعیات بیرونی و درونی‌ فکر می‌کنند

دقیق هستند

انعطاف پذیر هستند

خلاق هستند

کاربردی بودن را به همراه دارند

و ما در شهردانش با بهره‌گیری از تجارب مدیران برتر کشور و همچنین تحقیق و توسعه خصوصیات بالا را دارا هستیم

چگونه این کار را انجام می دهیم؟ چگونه ما به عنوان یک شرکت همواره تمایز و برتری خود را در حل مساله حفظ می‌کنیم؟

تا بحال گروه ما به برخی مسایل پیچیده ورود کرده و نه تنها راهکارهای آن را طراحی کرده، بلکه مدیریت تیم تصویب و تیم پیاده سازی راهکارها را هم بر عهده گرفته است.

مدیریت استراتژیک

مدیریت استراتژیک عبارت است از: فرآیند تضمین موفقیت سازمان در دستیابی به ماموریت، چشم‌انداز و اهداف از طریق به کارگیری استراتژی‌های مناسب و منسجم.

مدیریت استراتژیک به سازمان این امکان را می‌دهد که برای شکل دادن به آینده خود به صورت انفعالی و بر مبنای ذهنیت غیرمنسجم مدیران عمل نکند بلکه کل رده های مدیریت سازمان حول محور استراتژی‌های مدون و مکتوب مورد توافق حرکت کرده و نیز همواره هماهنگی و انسجام خود را حفظ ‌کنند.

در کشورهای پیشرفته بسیاری از سازمان ها خود را نیازمند برخورداری از مشاوره مدیریت در سطح کلان می‌دانند!

تیم ما با بهره‌مندی از افراد صاحب تجربه در حوزه مدیریت بخش‌های دولتی و خصوصی در این زمینه دارای راهکارهای متمایز و اثربخش می‌باشد.

مشاوره عملیات

“عملیات” ارتباط بین استراتژی سازمان شما و “موفقیت پایدار آن” است.

امروزه شرکت‌هایی که عملیات را استفاده می‌کنند تا سریع‌تر پیش روند و توانمندی‌های خود را افزایش دهند، مزیت رقابتی بالایی پیدا می‌کنند!

مشاوره عملیات شهردانش در مرکز مثلثی قرار می‌گیرد که در سه راس آن استراتژی، فناوری و تحول قرار دارند تا رشدی پایدار و فراگیر را برای سازمان طراحی کند.

ما استراتژی‌های هیئت‌مدیره را به خط مقدم عملیات متصل می‌کنیم، فناوری را در هر کجا و زمانی که مهم باشد به کار می‌گیریم و به سرعت تحولات پایدار را با افزایش توانمندی‌های سازمان دنبال می‌کنیم.

شهردانش پیشتاز در مشاوره مدیریت عرصه‌های