اعطای نمایندگی
نمایندگی شهردانش برای همکاری در خدمات مشاوره و آموزشی
منظور از نمایندگی چیست؟

منظور از نمایندگی چیست؟

نمایندگی شهردانش شخص حقوقی یا حقیقی می باشد که با برقراری ارتباط با مدیران شهری و محلی در سطح استان یا شهرهای مربوطه نسبت به ایجاد زمینه برگزاری دوره های آموزشی یا انجام پروژه های مشاوره ای در زمینه های کاری شهردانش اقدام می کند.

چرا نماینده شوم؟

چرا نماینده شوم؟

مزایای نمایندگی:

 

 • دریافت 30% از درآمد شهردانش از ثبت نام های معرفی شده توسط نماینده
 • دریافت 30% از دوره های سازمانی برگزار شده حضوری در استان مربوطه
 • همکاری با تیم شهردانش در پروژه‌های مشاوره ای که نمایندگی در شهرهای استان مربوطه هماهنگ نماید. در این پروژه ها 10% از هر پرداخت پروژه توسط کارفرما به نمایندگی تعلق می گیرد و به نسبت حضور نمایندگی در پروژه، با نظر مدیر پروژه مبالغی به این افراد پرداخت می شود.

از آنجایی که نمایندگی شهردانش باید کاملا توجیه باشد که ما دنبال چه هستیم تا بتواند در مذاکرات خود با شهرداری ها و استانداری و ....  از این تفکر و نگرش دفاع کند، امکان حضور در برخی دوره های آموزشی با شرایط ویژه و امکان مشارکت در برخی فعالیت های دیگر طبق برنامه زیر فراهم شده است که صرفا به نمایندگی ها تعلق می گیرد:

 

 • فرد اصلی باید 5 مورد از دوره های شهردانش را در 3 ماه بگذراند. البته صرفا برای یک نفر با پرداخت 30% از هزینه ثبت نام دوره، این امکان فراهم شده است.
 • امکان معرفی ۳ نفر برای گذراندن 5 مورد از دوره های شهردانش با ۵۰ درصد تخفیف . این افراد حتما باید جزو نیروهای نمایندگی باشند.
 • حضور در حداکثر 2 کمیته های تخصصی شهردانش با حضور استاتید و متخصصان (هر کمیته ماهی یک جلسه دارد). حضور در این کمیته ها رایگان می باشد، اما فرصت خوبی است برای قرار گرفتن در جریان موضوعات تخصصی مدیریت شهری
 • تسهیل فرایند عضویت در انجمن حمل و نقل شهری پایدار: زیرا عضویت موقت در انجمن ساده بوده، اما عضویت قطعی در این انجمن مستلزم تصویب هییت مدیره و سپس طی مراحل عضویت است، اما افرادی که نمایندگی شهردانش باشند، بخودیخود 90% احتمال تصویب در هییت مدیره انجمن را پیدا می کنند.
 • حضور در فعالیت های تیمی و مشترک شهردانش
 • کسب تجربه و خلق فرصت کاری برای افرادی که بتازگی وارد این حوزه کاری شده اند. زیرا می توانند در پروژه های شهردانش در استان مربوطه مشارکت کنند.
 • ایجاد برند برای نمایندگی با تولید محتوا در شهردانش
شرایط اخذ نمایندگی شهردانش

شرایط اخذ نمایندگی شهردانش

   اشخاص حقوقی یا حقیقی زیر می توانند متقاضی نمایندگی شهردانش شوند:

 

 1. از علاقمندان به اصلاح امور شهرها بوده و حاضر باشند برای این موضوع بخشی از وقت خود را اختصاص دهند.
 2. در استان مربوطه خوش نام باشند و یا حداقل اینکه بدنام نباشند.
 3. در زمینه مدیریت شهری یا مدیریت و یا شاخه های آن دارای یکی از این 3 شرط باشند: تحصیلات دانشگاهی، تجربه عملی، گذراندن دوره های کوتاه مدت مرتبط
 4. دارای انرژی مثبت و روحیه مثبت اندیشی و انگیزه و تحرک بالا برای همکاری و صداقت در امور.
 5. در صورت دارا بودن 4 شرط فوق، طی پروسه اخذ نمایندگی طبق موارد زیر ضروریست.
 حق نمایندگی

حق نمایندگی

 • نماینده انحصاری استانی: ۱۰ میلیون تومان برای اخذ مجوز نماینگی انحصاری یک ساله. البته با 5 مت آغاز می شود و بقیه از محل درآمد نمایندگی در پایان یک سال پرداخت می گردد.
 • نماینده غیر انحصاری استانی : ۵ میلیون تومان برای اخذ مجوز نماینگی یک ساله. البته با 2.5 مت آغاز می شود و بقیه از محل درآمد نمایندگی در پایان یک سال پرداخت می گردد.
نحوه اقدام

نحوه اقدام

فرم زیر را پر کنید

 

در صورت وجود سوال یا ابهام با شماره ۰۹۱۲۸۰۲۴۳۷۸ خانم باریکانی یا 55177819-021 تماس حاصل فرمایید 

 

 • نمایندگی هایی که در یک استان موفق عمل کنند، در سال های بعد در تمدید نمایندگی اولویت خواهند داشت.

برای پر کردن فرم اعطای نمایندگی باید در سایت ثبت‌نام کرده و لاگین باشید